Wygrywanie wirtualnych zakładów dla jednych osób wydaje się łatwym zadaniem, ale z drugiej strony trzeba wziąć pod uwagę to, że nikt z nas nie zna dokładnego działania algorytmu przygotowanego na zlecenie bukmacherów. Dlatego też dziś przedstawimy ci sposoby na wygraną w zakładach wirtualnych!

Sposoby na wygraną na zakładach wirtualnych – poradnik 2021

Jak grać?

Najpierw zacznijmy od przygotowania do gry. Wszystko, co musisz zrobić aby zacząć grać, to wybrać swój zakład na daną dyscyplinę sportową, a następnie wpisać wynik zakładu w notatniku i poczekać kilka minut, aż wynik gry się pojawi. Powtórz cały proces kilka razy, aż będziesz mógł przewidzieć wynik – oczywiście to tylko czysto teoretyczne przygotowanie, ponieważ sam proces analizy zostawiamy tobie. Dlatego też dopiero gdy uznasz, że Twoja analiza wypadła pomyślnie, warto obstawiać wirtualne zakłady u wybranego przez ciebie bukmachera.

W końcu wygrywanie na wirtualnych zakładach sportowych wymaga również myślenia. Firma bukmacherska zawsze wyświetla listę nadchodzących meczów i zawsze możesz zobaczyć statystyki potrzebne do sensownego obstawiania i wygrywania na zakładach bukmacherskich – oczywiście w przypadku zakładów wirtualnych wygrana jest o wiele cięższa, dlatego też zawsze rozpoczynaj granie od przygotowania się.

polski bukmacher sts bonus 2020
Bukmacher STS oferuje darmowy bonus bez wpłaty własnej. Kod promocyjny: BETONLINE

Zalety grania na ,,virtualach”

Pierwszą zaletą jest oczywiście to, że w ciągu jednego dnia można obstawiać nawet setki gier. Kursy wirtualne są również atrakcyjne. Następnym plusem jest to, że wygrane z zakładów zostaną natychmiast przelane na Twoje konto. Uprawianie sportów wirtualnych ma zwykle te same przywileje, co zakłady przedmeczowe lub zakłady na żywo. Jeśli masz doświadczenie w zakładach na żywo, polubisz również ten rodzaj zakładów. Warto jednak pamiętać, że na tego typu zakłady warto przeznaczyć określoną kwotę, bo inaczej łatwo jest zacząć obstawiać za dużo i zbankrutować.

Na co uważać przy tych zakładach?

Na tych rodzajach zakładów trzeba podejmować duże ryzyko, bo wszystko zależy od nieokreślonego algorytmu i związaną z tym przypadkowość. Szybkie gry i krótkie przerwy również nie są dobre dla graczy. Trudno jest wiarygodnie analizować statystyki i wyniki w krótkim czasie, więc zakłady na sporty wirtualne obstawia się z sukcesem o wiele ciężej niż te normalne.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak obstawić sporty wirtualne u STS?

Podajemy tu przykład STS – ponieważ aktualne jest to jeden z dwóch bukmacherów, który oferuje zakłady na sporty wirtualne w Polsce. Oczywiście pierwszą rzeczą, której potrzebujesz, jest otwarcie konta u bukmachera STS – oczywiście musisz również potwierdzić swoje dane i dokonać wpłaty. Jeśli jednak już to zrobiłeś, możesz kontynuować – po prostu kliknij sekcję „Sporty wirtualne” w górnym menu i wybierz sport, na który chcesz postawić. W STS możesz grać w piłkę nożną, koszykówkę czy tenisa.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.