Przed nami kolejne spotkania eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 w piłce nożnej. Z okazji tych pojedynków bukmacher oferuje najnowszy pakiet powitalny, gdzie to na start można otrzymać freebetu 29 PLN, bonus do 1200 PLN oraz Cashbacku do 200 PLN.

STS Zakład Bez Ryzyka

STS Zakład Bez Ryzyka

Ta promocja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy wcześniej nie posiadali konta u bukmachera STS.

Chcąc skorzystać z tego pakietu powitalnego należy do 14 października do godz. 23:59 dokonać rejestracji konta na stronie bukmachera www.sts.pl. Warto jest podkreślić, że ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu, a poza tym w żadnym wypadku nie jest on skomplikowany.

Czy STS wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?

Jednak należy pamiętać, żeby wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji. Ponieważ to sprawi, ze bukmacher STS dokona aktywacji pakietu powitalnego, w którego skład wchodzą: freebet 29 PLN, bonus do 1200 PLN oraz Cashback do 200 PLN.

Frebeet bez depozytu od STS:

Bukmacher STS przyznaje darmowy freebet o wartości 29 i to bez dokonania depozytu. Środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Kod promocji BETONLINE na freebet

Bonus za wpłatę od bukmachera STS do 1200 PLN:

Warto jest wiedzieć, ze pierwsza wpłata u tego bukmachera jest objęta promocją. Bukmacher STS przyznaje bonus równowartości depozytu, np. użytkownik wpłacić 1000 PLN druga taka sama wartość tylko jedynie w formie środków bonusowych znajdzie się na koncie gracza.

Gracz może w w ramach tej akcji otrzymać maksymalnie 1200 PLN.

Bukmacher STS: pierwszy zakład bez ryzyka do 200 PLN

Natomiast po dokonaniu pierwszej wpłaty gracze mogą liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka.

Jeśli okaże się, że kupon został rozliczony jako przegrany na konto gracza trafi zwrot stawki. Maksymalnie 200 PLN.

Natomiast w razie wygranej cała kwota znajdzie się na koncie typera.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.