Dokonujesz zawarcia na sporty wirtualne? Jak tak to warto jest skorzystać z promocji, jaką przygotował bukmacher STS. Ponieważ wspomniany operator dokona zwrotu CI połowy stawki za przegrany trzy pierwsze kupony ze sportów wirtualnych.

Odbierz połowę przegranej stawki od STS

Odbierz połowę przegranej stawki od STS

Promocja jest skierowana do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednego depozytu. Promocja jest rozliczana, co tydzień (od poniedziałku do niedzieli) i trwa do odwołania.

Podczas jednego okresu rozliczeniowego (od poniedziałku do niedzieli) bukmacher dokona zwrotu za trzy pierwsze przegrane kupony.

Na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego trzeba dokonać zawarcia kuponów w obrębie sportów wirtualnych. Bonus trafi na konto gracza najpóźniej do 48 godzin po zakończeniu danego okresu rozliczeniowego.

Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać. Ponieważ głównym warunkiem uczestnictwa w niej jest zawarcie kuponów, na których będą znajdować się zdarzenia ze sportów wirtualnych. Mamy do wyboru kupony, ponieważ dopuszczalne są single jak i kupony AKO.

Stawka kuponu jest dowolna. Lecz środki, za jaki zostanie zawarty kupon muszą pochodzić z konta głównego. Granie freebetami bądź innymi środkami bonusowymi będzie skutkować, że dany kupon jest wykreślony z promocji.

Otrzymaną wartość będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotem, wartością, jaką przyznał bukmacher STS. Jednak należy pamiętać, że w obrocie biorą jedynie udział te kupony, które zostały rozliczone, jako wygrane. A ich kurs każdego z nich był większy niż 1.91.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12