Na niedzielę 6 stycznia, a tym samym święto Trzech Króli bukmacher Forbet przewidział bonus. Nagrodzi trójkę swoich graczy z najwyższymi trafionymi kursami. Dla każdego z nich operator przewidział po 200 PLN.

Promocja obowiązuję jednie dzisiaj, czyli w niedzielę 6 stycznia. Warto jest zwrócić uwagę, że wszystkie zdarzenia jakie będziemy mieli na kuponie muszą zostać rozliczone do końca dnia, do godziny 23:59. Jeżeli to się nie stanie jesteśmy wykluczeni z promocji.

Ilość kuponów jest dobrowolna. Jednak należy pamiętać, że stawka zakładu kwalifikującego się do promocji musi wynosić równo 39 PLN.

Ilość zdarzeń na kuponie również jest dobrowolna. Lecz wygrywają trzy osoby z najwyższymi trafionymi kursami. Więc musimy budować jak najwyższy kurs łączny. Jest o co walczyć, ponieważ trójka najlepszych graczy, którzy biorą udział w tej promocji dostaną bonus w wysokości 200 PLN.

Ponadto bukmacher Forbet zwiększa wygrane o 14% w miesiącu styczniu

Nagroda na konto graczy trafi już jutro, czyli w poniedziałek 7 stycznia do godziny 16:00. Warunkiem wypłaty bonusu jest:

  • dokonanie czterokrotnego obrotu otrzymaną kwotą
  • kurs łączny na kuponie nie może być mniejszy niż 2.00
  • obrót musimy wykonać na przestrzeni 30 dni od momentu otrzymania nagrody

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.