Obstawiasz włoską Serie A? Interesujesz się piłką nożną we Włoszech? To nie możesz przejść obojętnie obok promocji jaką ma bukmacher LvBet, który przyzna bonus 20 000 PLN graczowi, który wytypował wszystkie poprawnie spotkania włoskiej Serie A w ramach dwudziestej siódmej kolejki.

Nagroda główna 20 000 PLN

Nagroda główna 20 000 PLN

W promocji mogą wziąć udział Ci gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednego depozytu.

Aby, walczyć o nagrodę nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać. Ponieważ wystarczy dokonać zawarcia kuponu, gdzie będą znajdować się tylko zdarzenia ze włoskiej Serie A w ramach dwudziestej siódmej kolejki. Należy obstawić każdy mecz wybierając typ 1 x 2 (na zwycięstwo gospodarzy lub remis lub zwycięstwo gości).

Kod promocji BETONLINE na freebet

Czas do oddania typów mamy do piątku do godziny 20:29, czyli do momentu rozpoczęcia się pierwszego spotkania. Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 10 PLN, a środki za jaki został zawarty kupon muszą pochodzić z konta głównego.

Na pewno jest o co walczyć, ponieważ bukmacher LvBet osobie, która traai wszystkie dziesięć spotkań przyzna nagrodę w wysokości 20 000 PLN. Natomiast przy jednym błędzie będzie to kwota 5 000 PLN. Jak się okażę, że będziemy mieli trzy nietrafione zakłady to na nasze konto trafi 10 PLN.

Maksymalnie do jednego gracza może trafić jeden bonus. Jednak trzeba pamiętać, że w promocji nie biorą udziału kupony zawarte ze środków bonusowych oraz z wykorzystaną opcją Cash-Out.

Nagrody dla zwycięzców trafią na ich konta w w dniu 12 marca do godziny 17:00. Będzie można je wypłacić pod warunkiem obrotu otrzymaną wartością po kursie co najmniej 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.