Po blisko ośmiu latach przerwy z F1 Robert Kubica wraca do pierwszego oficjalnego wyścigu. W związku z tym bukmacher Fortuna ma dla swoich graczy promocję, podczas to której rozda łącznie dziesięć bonusów po 200 PLN.

Bukmacher Fortuna rozdaje bony po 200 PLN

Bukmacher Fortuna rozdaje bony po 200 PLN

Każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonał minimum jednego depozytu może skorzystać z tej promocji.

Chcąc walczyć o nagrody nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać w tej promocji. Bowiem wystarczy dokonać zawarcia kuponu do niedzieli – 17 marca do godz. 6:09, czyli do czasu, w którym rozpocznie się pierwsze GP w tym sezonie.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Kupon, aby był grany w promocji musi mieć łącznie przynajmniej trzy zdarzenia, gdzie jedno musi obowiązkowo pochodzić z oferty bukmachera na Gran Prix Australii w F1. Dopuszczalne typy na kuponie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Stawka kuponu musi wynieść nie mniej niż 10 PLN, a środki za jakie zostanie obstawiony kupon muszą pochodzić z konta głównego. Bukmacher wyklucza granie freebetami bądź innymi środkami bonusowymi.

Jest o co walczyć na pewno. Ponieważ bukmacher nagrodzi dziesięciu najlepszych typerów, których kurs całkowity będzie najwyższy, a kupon zostanie rozliczony jako wygrany. Nagrodami jest dziesięć bonusów po 200 PLN każdy.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.