W których firmach bukmacherskich znajdziemy najlepszą ofertę na mundial?

Bezwzględnie musisz mieć to na swojej uwadze w czasie podejmowania wiążących decyzji. Oczywiście, wybrana przez Ciebie firma bukmacherska powinna być przede wszystkim legalna. Nie ma jednak przeszkód, by zdecydować się też na takie podmioty hazardowe, które np. z okazji wciąż trwającego mundialu w Katarze zapewniają znakomite promocje. Oto przegląd kilku nich!

Dużo ludzi obstawia w STS

Najlepsza oferta na mundial? Jeśli takowej szukasz, to może warto wybrać ten podmiot hazardowy? Jeszcze nie masz konta w STS? Chcesz to zmienić, ponieważ masz świadomość, że to w tym momencie zdecydowany lider na rynku zakładów wzajemnych w Polsce? Co oferuje STS? Legalne usługi online. Nie ma zatem problemu, aby założyć tutaj internetowe konto. Jeśli chodzi o promocje, to takich nie brakuje. Np. teraz zainteresowani Klienci mogą zdecydować się na zakład bez ryzyka do 100 PLN. Potem nie ma przeszkód, by grać typy dnia na mundialu w Katarze. Swoje lub od profesjonalnych ekspertów. Co jeszcze jest oferowane? To bonusy od trzech kolejnych depozytów. Łączna suma to 1500 PLN. A przy okazji możesz jeszcze zainkasować sześć dyszek, jak wykonasz kilka zadań o tematyce bukmacherskiej. Z okazji Mistrzostw Świata w Katarze, STS przygotował promocję „Wygraj mundial”. Na początku było pięć etapów i w sumie 500 PLN to zainkasowania. A teraz zostały tylko dwa etapy. Nic dziwnego, w końcu za nami już praktycznie cała faza grupowa. Jeśli wykonasz chociażby tylko dwa zadania, to otrzymasz 20 PLN bonusu. A jak wszystkie, to możesz zainkasować nawet 100 PLN (w ramach jednego etapu). Dodatkowo STS zapewnia rozmaite zakłady (np. krótkoterminowe i długoterminowe na mundial w Katarze).

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Fortuna nie narzeka na brak zainteresowania

Legalna firma bukmacherska Fortuna cieszy się popularnością, ponieważ zapewnia nie tylko legalne usługi online. Zastanawiasz się nad promocjami? One także są tutaj liczne. Standardowe bonusy to aktualnie 20 PLN za wykonanie rejestracji plus do 600 PLN zwrotu za pierwszy przegrany kupon. A to nie koniec. Nie dziwi zatem, że ranking najlepszych bukmacherów przyznaje Fortunie bardzo wysokie miejsca (zazwyczaj jest to podium). Z okazji mundialu mogłeś zainkasować np. nawet jeden milion PLN. Trzeba było „tylko” przewidzieć od A do Z, jak potoczą się Mistrzostwa Świata w Katarze. Na koniec należało zaś wytypować dokładny wynik finału. Prawda, że trudne? Obecnie Fortuna oferuje inne promocje z okazji mundialu. Chodzi o „Happy Hours”, czy „Mistrzowskie Boosty”. Jeśli chodzi o samo typowanie, to też możesz liczyć na bardzo dużo opcji do dyspozycji.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Coraz więcej osób decyduje się na Superbet

Podobne zalety ma ta rumuńska firma bukmacherska. Superbet jest legalny. Możesz tutaj obstawiać np. zakłady krótkoterminowe i długoterminowe. A promocje oferowane przez ten podmiot hazardowy to istny kosmos! Na start możesz zainkasować nawet… 3754 PLN. Dodatkowo Superbet oferuje np. kurs 150,00 na gola Polski (przeciwko Francuzom) plus kolejne 50 PLN za trafienie Roberta Lewandowskiego.