Już w czwartek – 21 rozpoczynamy pierwsze spotkania eliminacyjne do Mistrzostwo Europy. W ten dzień Biało – Czerwoni zagrają na wyjeździe z Austrią. W związku z tym bukmacher LvBet przewidział promocję dla swoich graczy, w której to zwiększa wygrane o 14%.

Promocja bukmacherska na mecz Austria vs Polska

Promocja bukmacherska na mecz Austria vs Polska

W promocji może wziąć udział każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Chcąc wziąć udział w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać. Ponieważ wystarczy zawrzeć kupon w czwartek – 21.03.19 w godzinach 18:45 – 22:45 z aplikacji mobilnej bukmachera.

Ta akcja promocyjna dotyczy jedynie spotkania Austria – Polska i jedynie typy z tego pojedynku mogą znaleźć się na kuponie. Bukmacher LvBet dopuszcza: zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, zakłady na żywo.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Niewątpliwie na papierze Biało – Czerwoni wyglądają bardzo dobrze, a w szczególności linia ofensywna, gdzie mamy ogromny potencjał, ale pytanie, czy to przełożymy na pojedynek o punkty.

Kwota za jaki zostanie zawarty kupon jest dowolna. Jednak należy pamiętać, że środki nie mogą pochodzić z salda bonusowego, a co istotne

Jednak warto jest skorzystać z promocji, bowiem w radzie spełniania powyższych punktów i rozliczenia naszego kuponu jako wygrany, LvBet automatycznie zwiększy naszą wygraną o 14%.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.