Posiadasz konto u bukmachera Forbet? Jak tak, to warto jest skorzystać z promocji jaką ma tej operator na piątek – 5 kwietnia. A mianowicie bukmacher zwiększa wygrane swoim graczom o 12%.

Forbet zwiększa wygrane o 12%

Forbet zwiększa wygrane o 12%

W tej promocji może wziąć udział każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Swojego udziału w promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać. Bowiem wystarczy dokonać zawarcia kuponu w godzinach )6:00 -12:00. Poza tym na kuponie muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30. Poza tym bukmacher wymaga, żeby wszystkie typy pochodziły z oferty przedmeczowej.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Stawka kuponu jest dowolna. Jednak trzeba pamiętać, że z promocji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Z tej promocji również są wykluczone wszystkie kupony systemowe.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a do tego Twój kupon został rozliczony jako wygrany to bukmacher Forbet automatycznie zwiększy Twoją wygraną o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.