Od niedzieli 30 grudnia do 6 stycznia będziemy wszyscy ekscytować się Turniejem Czterech Skoczni. W związku z tym bukmacher LvBet organizuje promocję, w której zwiększa nasza wygraną.

Promocja obowiązuje jedynie podczas trwania Turnieju Czterech Skoczni, tj. w dniach 28.12.2018 do 06.01.2019. Aby wziąć udział w promocji należy oddać typy tylko na skoki narciarskie. Jak na naszym kuponie znajdą się inne zdarzenia, to automatycznie jesteśmy przekreśleni z promocji.

Promocja dotyczy zakładów typu: singiel, przedmeczowe, na żywo i kombi. Ponadto można dokonać zawarcia kuponu jedynie przez środki bonusowe, zawarcie innymi środkami automatycznie przekreśla naszą szansę na większa wygraną.

Ponadto nasz kupon musi zostać zawarty z aplikacji mobilnej bukmacher LvBet. Promocja nie obejmuje zakładów specjalnych, tj. typu out – right.

Jak powyższe punkty zostaną spełnione, a do tego kupon zostanie rozliczny prawidłowo to nasza wygrana będzie większa o 14%.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.