Jeszcze tylko w niedzielę 28 kwietnia bukmacher LvBet zwiększa wygrane swoim graczom 14% na kupony z LOTTO Ekstraklasy.

LvBet zwiększa wygrana na LOTTO Ekstraklasę

LvBet zwiększa wygrana na LOTTO Ekstraklasę

Promocja skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet oraz wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Chcąc wziąć udział w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Warunkiem koniecznym jest zawarcie kuponu z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet,m na którym będą znajdować się jedynie zmagania z trzydziestej trzeciej kolejki LOTTO Ekstraklasy.

Kod promocji BETONLINE na freebet

A emocji jak i walki na pewno nie zabraknie, ponieważ dojdzie do ciekawych potyczek, jak chociażby Wisła Kraków vs Śląsk Wrocław. Podczas trwania tej promocji bukmacher dopuszcza:

  • kupony pojedyncze oraz kombi
  • zakłady przedmeczowe oraz na żywo

Stawka za jaki kupon zostanie zawarta jest dowolna. Jednak należy pamiętać, że z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe oraz kupony systemowe.

Po spełnieniu tych warunków promocji i rozliczenia kuponu przez bukmachera jako wygrany, to Polski bukmacher LvBet automatycznie zwiększy wygraną o 14%.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.