Wiosna za oknem to znaczy, że wracamy z rozgrywkowymi żużlowymi. Podczas obecnego weekendu zostanie rozegrana 1 kolejka Ekstraligi żużlowej. A z tej okazji bukmacher LvBet przewidział promocję dla swoich graczy, w której zwiększa wygrane z aplikacji mobilnej.

LvBet zwiększa wygrane na spotkania ligowe w żużlu

LvBet zwiększa wygrane na spotkania ligowe w żużlu

Udział w tej promocji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet oraz wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Swojego udziału w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Ponieważ głównym warunkiem jest zawarcie kuponu z aplikacji mobilnej, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia ze spotkań pierwszej kolejki Ekstraligi żużlowej.

Kod promocji BETONLINE na freebet

A jest z czego wybierać, ponieważ w tej serii zmagań dojdzie do ciekawych pojedynków jak chociażby Unią Leszno vs Betardem Wrocław oraz Motorem Lublin vs MRGARDEN Gruniądz. .

W tej promocji bukmacher dopuszcza kupony:

  • przedeczowe
  • na żywo
  • pojedynczce
  • kombi

Stawka za jaką zostanie zawarty kupon jest dowolna. Jednak bukmacher wyklucza kupony, które zostaną zawarte za środki bonusowe.

Każdy gracz gracz, który spełnia powyższe warunki promocji, a do tego jego kupon zostanie rozliczony jako wygrany to bukmacher LVbet zwiększy wygraną o 14%.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.