Typujesz zdarzenia LIVE? Jak tak to warto jest skorzystać z promocji bukmachera Fortuna, który to na zakłady na żywo zwiększa w lipcu wygrane o 10%.

Fortuna zwiększa wygrane o 10% na zakłady na żywo

Fortuna zwiększa wygrane o 10% na zakłady na żywo

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają konto u bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest dla graczy przez cały lipiec, ale tylko w następujących godzinach: 13:30 – 14:00; 15:30 – 16:00; 20:30 – 21:00.

Warunek podstawowy to zagranie kuponu w wyznaczonych godzinach. Jednak na kuponie muszą znaleźć się jedynie zdarzenia z oferty LIVE bukmachera Fortuna. Operator w tej akcji dopuszcza kupony AKO lub MAXIkombi, na których muszą znaleźć się minimum trzy zdarzenia z oferty na żywo bukmachera Fortuna.

Warto jest pamiętać, ze kurs zarówno minimalny jak i maksymalnie nie jest określony przez bukmachera.

Następnie trzeba dodać do kuponu zdarzenie specjalne: „bonus Live 10%”. To sprawi, że przy ewentualnej wygranej bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 10%.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Limit kuponów na każdego gracza nie jest określony.

Stawka za jaką musi zostać zagrany kupon nie może być większa niż 500 PLN.

Z tej promocji są wykluczone wszystkie kupony z wykorzystaną opcją „Early Cash Out”.

Bonus do 20 PLN na start bez wpłaty:

Jeżeli nie posiadasz konta u bukmachera Fortuna to jest to dobra okazja, żeby je założyć. Ponieważ już na start ten operator przyznaje darmowy bonus w wysokości 20 PLN i to bez dokonania depozytu.

Należy pamiętać, żeby wpisać kod promocyjny podczas rejestracji BETONLINE.

Jednak to nie wszystko! Po dokonaniu pierwszego depozytu można liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka oraz bonus równowartości pierwszej wpłaty, gdzie maksymalnie można otrzymać 1000 PLN.


Bukmacher Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.