Przed nami kolejne dwa wieczory związane z Ligą Mistrzów. Podczas to których bukmacher Fortuna ma dla swoich graczy promocję „Happy Hours”. A w niej zwiększa wygrane swoim graczom o 14%.

„Happy Hours” bukmachera Fortuna

„Happy Hours” bukmachera Fortuna

Aby liczyć na większą wygraną musisz mieć zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonać minimum jednego depozytu.

Swojego udziału w promocji nie musisz nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać. Wystarczy, że do swojego kuponu dodasz specjalne zdarzenie „Happy Hours”, które będzie dostępne na stronie bukmachera Fortuna jedynie w godzinach 17:00 – 18:00. I to właśnie tylko w tych godzinach można wziąć udział w promocji poprzez zawarcie kuponu.

Podczas najniższych pojedynków w Lidze Mistrzów emocji na pewno nie zabraknie, ponieważ dojdzie do bardzo ciekawych potyczek rewanżowych jak chociażby Bayern vs Liverpool czy Juventus vs Atletico Madryt.

Kod promocji BETONLINE na freebet

Poza tym kupon musi spełniać następujące warunki:

  • muszą na nim znajdować się co najmniej 3 zdarzenia
  • mogą być to kupony AKO oraz MAXIKOMBI
  • stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN

Jednak należy pamiętać, że promocji są wykluczone kupony, które:

  • na których znajdują się zdarzenia ze sportów wirtualnych
  • połączone są z Superofertą, Hitem Dnia oraz Zakładem Bezpiecznym.
  • objęte promocją nie podlegają wcześniejszej wypłacie czyli „Early Cash Out”

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.