Masz zamiar typować Wimbledon? Jak tak, to warto jest skorzystać z promocji bukmachera LvBet, który oferuje swoich graczom większe wygrane o 14% z okazji tego turnieju.

Większe wygrane o 14% na zakłady z Wimbledon u bukmachera LvBet

Większe wygrane o 14% na zakłady z Wimbledon u bukmachera LvBet

Każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a dodatkowo wcześniej dokonały minimum jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest dla graczy tylko podczas trwania Wimbledonu, która trwa od 1 do 14 lipca!

Co istotne w tym wszystkim w promocji biorą udział jedynie kupony zagrane z aplikacji mobilnej bukmachera. Osoba, która jej nie posiada może pobrać ją ze strony operatora LvBet.

Warto jest pamiętać, że na zagranym kuponie muszą znajdować się jedynie zdarzenia z oferty bukmachera na turniej Wimbledon, a dopuszczalne są zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze oraz kupony kombi.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Stawka za jaka zostanie zagrany kupon jest dowolna. Jednak należy pamiętać, że wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe są wykluczone z tej akcji.

Użytkownik, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym jego kupon został rozliczony jako wygrany to bukmacher automatycznie zwiększy jego wygraną o 14%.

Promocja dla nowych graczy od legalnego bukmachera LvBet:

Bukmacher LvBet oferuje dla nowych użytkownik bonus za rejestrację w wysokości 20 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty. Jedynie wystarczy założyć nowe konto i cieszyć się z darmowych środków na grę.

Natomiast gracz, który dokona dwóch pierwszych depozytów może liczyć na bonus nawet w wysokości 1500 PLN.


Bukmacher Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.