W każdy piątek bukmacher Totolotek zwiększa wygrana dla swoich graczy. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu w godzinach 0:00 – 23:59, aby cieszyć się z większej wygranej.

Totolotek zwiększa wygraną o 14%

Totolotek zwiększa wygraną o 14%

Ta akcja promocyjna skierowanie jest do wszystkich graczy którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Totolotek, a także wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Promocja dostępna jest w każdy piątek do odwołania i dostępna w godzinach 0:00 – 23:59. Chcąc wziąć w mniej udział nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani tez się zapisywać.

Polega na zawarciu kuponu w piątek, na którym będzie znajdowało się minimum jedno zdarzenie z oferty przedmeczowej bądź na żywo bukmachera Toto-Mix.

Kurs każdego zdarzenia na kuponie nie może być mniejszy niż 1.06, zaś kurs łączny musi wynieść co najmniej 2.00.

Kod promocji BETONLINE na freebet

Minimalna stawka za jaki musi zostać zawarty kupon to 100 PLN. Z tej promocji są wykluczone kupony zagrane za środki bonusowe oraz mająca zdarzenia długoterminowe.

Bukmacher Totolotek automatycznie zwiększy wygraną o 14% dla gracza, którego kupon spełnia powyższe warunki, a także został rozliczny jako wygrany.

Bonus na start bez rejestracji

Bukmacher Totolotek przyznaje bonus w wysokości 20 PLN za poprawny proces rejestracyjny. Freebet trafi na konto gracza bez dokonania depozytu!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.