Obstawianie zakładów bukmacherskich łatwym zadaniem nie jest. W końcu bez odpowiedniego przygotowania, możemy mieć naprawdę wielkie problemy z ugraniem czegokolwiek, w końcu nikt nie chce cały czas stawiać po minimalnej stawce – i odbierać grosze, prawda? Dlatego też dziś dowiesz się, o czym warto pamiętać przy obstawianiu zakładów bukmacherskich!

Zakłady bukmacherskie – o czym warto pamiętać przystępując do typowania?

Jeśli dopiero co zaczynasz obstawiać

To pamiętaj o tym, że zawsze możesz liczyć na atrakcyjne bonusy bukmacherskie. Oczywiście bukmacher nie wie – czy masz już doświadczenie w obstawianiu zakładów, więc spodziewaj się, że nierzadko w regulaminie będzie zapis, gdzie drobnym druczkiem będzie napisane, że nie będziesz mógł wypłacić swojej wygranej, dopóki na przykład nie obrócisz bonusem kilkakrotnie po zawrotnych kursach, co może być tak naprawdę awykonalne dla nowicjusza. W końcu jako nowy gracz też nie powinieneś liczyć na to, że można żyć wyłącznie z bukmacherki, jednakże z racji tego, że rejestracja u wielu legalnych bukmacherów na raz nie jest czymś nielegalnym. Na dodatek możesz to w łatwy sposób wykorzystać. Wystarczy, że zarejestrujesz się u kilku bukmacherów – w ten sposób, nawet jeśli nie uda ci się wygrać żadnego z zakładów, to i tak zdobędziesz cenne doświadczenie, które przyda ci się później.

polski bukmacher sts bonus 2020
Bukmacher STS oferuje darmowy bonus bez wpłaty własnej. Kod promocyjny: BETONLINE

Zajrzyj na fora bukmacherskie!

Fora bukmacherskie są idealnym miejscem do zdobywania informacji o różnych rodzajach zakładów bukmacherskie, ale też takie miejsca są bardzo przydatne do zrozumienia różnych strategii obstawiania. Jeśli aspirujemy do tego, by być graczami, którzy często wygrywają zakłady u bukmacherów – to musimy pamiętać, że powinniśmy włączyć znane nam elementy do naszego stylu obstawiania, ale niekoniecznie całkowicie kopiować czyjś styl obstawiania z forów bukmacherskich – ponieważ może się okazać, że bukmacherzy już się na tym poznali – no i drugi raz tego samego błędu nie popełnią.

A ile w ogóle możesz wygrać?

Tak naprawdę wszystko zależy od ustalonej stawki (kursu bukmacherskiego), sumy, jaką postawiliśmy no i ilości zakładów. Gracze z wyższymi kwalifikacjami mogą opracować strategie, w których łączą indywidualne zakłady i promocje, aby zapewnić im najwyższy kurs do obstawiania. Do wygrania też nierzadko są nagrody takie jak nowy samochód, czy inne ciekawe rzeczy, chociaż ostatnio z powodu pandemii, oraz kilkumiesięcznego ,,stopu” jeśli chodzi o ilość oferowanych zakładów bukmacherskich – tych promocji jest coraz mniej, i raczej prędko one nie powrócą.

Obstawianie a typowanie

Tak naprawdę obstawiając zakłady bukmacherskie, zawsze musimy wykorzystać pewne środki do tego, więc aby zdobyć doświadczenie, możemy również zacząć typować zakłady bukmacherskie. Na czym to polega? A mniej więcej na tym, że wybieramy jakieś zdarzenie sportowe, następnie je analizujemy, po czym prognozujemy wynik – bez obstawiania zakładu. Jeśli się powiedzie – super, jeśli nie – trudno, przecież nic nie straciłeś. W jaki sposób zamierzasz zdobyć doświadczenie – to już twoja sprawa, jednakże pamiętaj o tym, aby nie przetracić na tym zbyt wiele środków – ponieważ może to prowadzić do twojego bankructwa.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.