Każdy chciałby zarabiać na zakładach, ale z drugiej strony trzeba pamiętać, że nie jest to takie łatwe, bo przecież gdyby było, to każdy by wygrywał, a bukmacherzy bankrutowaliby jeden po drugim. Dlatego też dziś przyjrzymy się temu, jak możesz zarabiać na zakładach bukmacherskich!

Zarabianie u bukmacherów

Kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie to mnożnik, który pokazuje, ile możesz zarobić, jeśli wygrasz. Wielu graczy stara się grać po najwyższych kursach, ale bukmacher decyduje o kursach na dany zakład. Warto jest też wspomnieć o tym, że bonusy bukmacherskie, które w mniejszym lub większym stopniu (w zależności od rodzaju) łącznie z nimi mogą podwoić nasz bonus lub w przypadku niepowodzenia zwrócić zainwestowane środki na nasze konto bukmacherskie. Ogólnym kryterium jest to, że trzeba wykorzystywać promocje bukmacherskie, co mniej więcej oznacza kwotę jaką otrzymamy od buka, musimy postawić kilka zakładów – w większości przypadków kursy też są wysokie, co powinno sprawić, że będziesz w stanie łatwiej wygrać zakład.

polski bukmacher sts bonus 2020
Bukmacher STS oferuje darmowy bonus bez wpłaty własnej. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli chcesz zarabiać

Aby zarabiać na zakładach bukmacherskich, niestety musisz inwestować. Oczywiście teoretycznie są też zakłady kumulatywne na poparcie tej hipotezy, ale prawdopodobieństwo wygrania zakładów AKO jest tak duże, jak to, że Polacy będą zbliżać się do Niemców z przyzwoitymi dochodami w ciągu najbliższych kilku lat. Wracając do tematu, na przykład – dżentelmen, ze względu na zbliżające się wybory, postawił sporą kwotę na wygraną Bidena w wyborach prezydenckich, jednakże do tej pory bukmacherzy czekają na oficjalny wynik, więc tak naprawdę potencjalnie ta osoba nadal nie wie, czy wygrała, czy też przegrała. Skalując to do standardowego Kowalskiego – jeśli postawisz 5 złotych to bez żadnych modyfikatorów wygrasz około 10 złotych – więcej nie trzeba dodawać. Pamiętaj też, że nadal musisz płacić podatki. W końcu każdy gracz musi płacić podatki za każdy postawiony zakład, a zazwyczaj jest to 12% od postawionego zakładu. Naturalnie legalni bukmacherzy oferują także zakłady bez podatku, ale to zazwyczaj nie jest normą, raczej jest to traktowane jako bonus bukmacherski, którego od czasu do czasu można wykorzystać.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Naucz się zarządzania swoją kasą

Wielu graczy traci na tym, że nie wie, jak zarządzać swoimi pieniędzmi. Otóż najlepiej jest od razu ustalić sobie pewien limit – dajmy na to 5% naszych miesięcznych zarobków, po to właśnie aby nie zagalopować się, i nie wydać za dużo. To najlepszy sposób na to, aby nie uzależnić się od zakładów bukmacherskich, ale jednocześnie nie stracić zbyt wiele. Co się dzieje kiedy przetracisz wszystkie pieniądze na dany miesiąc? To proste – z obstawianiem następnych zakładów czekasz do kolejnego miesiąca, i wtedy możesz zacząć obstawiać ponownie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.