Bukmacher Forbet ma promocją dla swoich graczy, którzy dokonują zawarcia kuponów na sporty wirtualne. Jeżeli okaże się, że Twój kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu Ci pełnej stawki!

Bukmacher Forbet zmniejsza ryzyko przegranej na sporty wirtualne

Bukmacher Forbet zmniejsza ryzyko przegranej na sporty wirtualne

Ta akcja promocyjna jest skierowana do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonali minimum jednego depozytu. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Jest to promocja jednodniowa i trwa jedynie w środę 10 kwietnia do godz. 23:59. I biorą udział w niej trzy pierwsze kupony, na których będą znajdować się same zdarzenia z oferty bukmachera Forbet ze sportów wirtualnych.

Kod promocji BETONLINE na freebet

Poza tym kupon musi spełniać jeszcze dodatkowe warunki. Kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 2.00, zaś stawka dokładnie musi wynosić 20 PLN.

Jak się okaże, że Twoje kupony zostały rozliczone jako przegrane, to za każdy taki kupon bukmacher Forbet przyzna bonus w wysokości 20 PLN. Jednak należy pamiętać, że w promocji biorą udział jedynie trzy pierwsze kupony.

Bonus trafi na konto gracza najpóźniej do 24 godzin od momentu rozliczenia kuponu. Będzie można jego wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotu po kursie całkowitym wynoszący co najmniej 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.