W dniu 17 kwietnia bukmacher Forbet zachęca swoich graczy do dokonania zawarcia kuponów na sporty wirtualne. Ponieważ w razie rozliczenia kuponu jako przegrany operator zwróci 20 PLN za przegrany kupon.

Forbet zmniejsza ryzyko na przegrane kupony ze sportów wirtualnych

Forbet zmniejsza ryzyko na przegrane kupony ze sportów wirtualnych

W promocji może wziąć udział każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonał co najmniej jednego depozytu.

Promocja trwa jedynie w środę 17 kwietnia do godziny 23:59. I tylko udział w tej promocji biorą kupony, które zostaną zawarte w tym dniu.

Promocja polega na zawarciu kuponu, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych. Stawka takiego kuponu musi wynieść dokładnie 20 PLN,. zaś kurs łączny kuponu nie mniejszy niż 2.00.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Jeżeli okaże się, że spełniasz powyższe powyższe warunki, a do tego Twój kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher Forbet dokona zwrotu stawki za zawarty kupon. Lecz w promocji biorą udział jedynie trzy pierwsze kupony.

Ewentualny bonus do gracza trafi do 24 godzin od momentu rozliczenia danego kuponu. A będzie można jego wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie łączny m kupnu nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.