Masz zamiar dokonać zawarcia kuponu podczas najbliższego weekendu na zmagania z lig zachodnich? Jak tak, to warto jest skorzystać z promocji bukmachera Forbet, który zmniejsza ryyzko przegranej.

Forbet mniejsza ryzyko przegranej na majówkę

Forbet mniejsza ryzyko przegranej na majówkę

Ta akcja promocyjna skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają weryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Chcąc wziąć udział w promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Warunkiem podstawowym jest zawarcie kuponu na zmagania z lig LaLiga, Premier Legue, Serie A, Ligue 1 oraz Bundesligę. Lecz trzeba pamiętać, że wszystkie zdarzania muszą zostać rozliczone do niedzieli 5 maja do godz. 23:59.

Stawka kuponu musi wynieść dokładnie 79 PLN.

Kod promocji BETONLINE na freebet

Bukmacher poza tym wymaga, żeby na kuponie znalazło się minimum picę zdarzeń z wspominanych lig, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.35. W promocji biorą udział zarówno zdarzenia przedmeczowe jak i na żywo.

Natomiast z promocji są wykluczone kupony, które:

  • zostały zagrane systemowe
  • zawarte za środki bonusowe
  • mają zdarzenia typu draw no bet (DNB)

Jeżeli typer spełnia powyższe warunki promocji, a na jego kuponie będzie jeden błąd to bukmacher Forbet dokona zwrotu całej stawki, zaś przy dwóch błędach będzie to połowa stawki.

Bonus najpóźniej trafi na konto gracza w dniu 6 maja do godziny 16:00. Będzie można jego wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym iż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.