Lubisz typować sporty wirtualne? Typowanie wyścigów psów czy konie nie jest Ci opcje? To warto jest skorzystać z promocji bukmachera Forbet, który w dniu 15 maja zmniejsza ryzyko przegranej.

Forbet zwraca gotówkę za przegrane kupony

Forbet zwraca gotówkę za przegrane kupony

Promocja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Chcąc wziąć udział w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Warunek podstawy tej promocji to zawarcie kuponu w dniu 15 maja do godziny 23:59, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych z oferty bukmachera Forbet.

Dodatkowo bukmacher dopuszcza jedynie takie kupony, których stawka będzie wynosiła dokładnie 20 PLN. Lecz należy pamiętać, że z tej akcji są wykreślone wszystkie kupony, które zostały zawarte ze środków bonusowych.

Na kuponie promocyjnym muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia, ale każde z nich trzeba pamiętać, że muszą pochodzić z oferty na sporty wirtualne. Dodatkowo kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 2.00.

Kod promocji BETONLINE na freebet

Natomiast z tej akcji oprócz kuponów zawarte za środki bonusowe są wykluczone wszystkie kupony, które zostały zagrane systemowo oraz mają inne zdarzenia niż z działu sportów wirtualnych.

Kupon zawarty przez gracza, który spełnia powyższe warunki promocji, a także jeżeli zostanie rozliczony jako przegrany to bukmacher Forbet w zamian dokona mu zwrotu stawki. W tej akcji biorą udział jedynie trzy pierwsze kupony, więc maksymalnie można otrzymać 60 PLN.

Zwrot w formie środków bonusowych trafi na konto gracza najpóźniej do 36 godzin od momentu rozliczenia kuponu. Bonus będzie można wypłacić po warunkiem, jeżeli gracz dokona czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.